dearturkey-dearturkey01.st

Zara bugün hem www.zara.com/tr  internet sitesi hem de mobil uygulaması üzerinden online satışa başladı. Alışveriş yapmayı seven Türk vatandaşları artık mağazalarda bulunan kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerine Zara’nın online satış platformları üzerinden de erişebilecek.
Zara ayrıca İstanbul'daki müşterilerine Aynı Gün İçinde Teslimat seçeneği de sunuyor olacak.

Zara bugün Türkiye’de online alışverişi başlatarak online’ı fiziksel mağazalara entegre eden modeliyle dünya çapında iş yaptığı pazarlardaki istikrarlı genişlemesinde önemli bir adım atmış oldu. Türkiye’deki müşteriler artık www.zara.com/tr internet sitesinde, mağazalarda satışa sunulan tüm kadın, erkek ve çocuk giyim ürünlerini bulabilecek ve satın alabilecek.
Bu site online alışverişi olabildiğince kullanıcı dostu hale getirmek üzere tasarlandı. www.zara.com/tr internet sitesi Zara’nın online faaliyetlerini hayata geçirdiği tüm pazarlarda herhangi bir mobil cihaz veya tarayıcı üzerinden online alışverişe olanak sağlamak üzere yapılandırıldı. Ayrıca müşteriler mobil cihazlar üzerinden Zara uygulamasını kullanarak bu yeni satış platformundan da yararlanabilirler. Ürünlerin perakende satış fiyatları mağazalarda ve online ortamda aynıdır.
Akıllı teslimat özelliği sayesinde, müşteriler siparişlerini belirtecekleri mağazadan teslim almayı seçebilir (tamamen ücretsizdir) veya adreslerine teslim edilmesini talep edebilirler (99TL üzeri alışverişlerde ücretsizdir).

Aynı zamanda, Zara'nın yeni online mağazası İstanbul'daki müşterilerine aynı gün içinde teslimat seçeneği de sunuyor. Bu hızlandırılmış seçenek, hem adrese teslimat hem de mağazadan teslim alma seçeneğinde geçerlidir. Bu hizmet Pazartesi'den Cumartesi'ye saat 14:00'dan önce gerçekleştirilen siparişler için geçerli olacak ve 12,99 TL ile ücretlendirilecektir.
Türkiye'deki www.zara.com/tr kullanıcıları satın aldıkları ürünlere ilişkin soru ve sorunları için Zara'nın ücretsiz müşteri hizmetleri hattını arayabilir veya online siparişlerle ilgili talepleri yanıtlamak üzere oluşturulmuş e-posta adresine e-posta gönderebilirler. Ayrıca markanın sosyal medya hesapları üzerinden de Zara'yla iletişime geçebilirler.

Bir cevap yazın