2016-Afis

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan “ULUSLARARASI İSTANBUL STREET DANS KARNAVALI” geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi,  bu yıl da Türkiye’den ve dünyadan birçok dans severi aynı çatı altında buluşturuyor.

Etkinlik; ” Hip hop Kadın”, “Hip hop Erkek”, “Popping” ,” House Dans” ve “FreeZone” kategorilerinde, amatör ve profesyonel tüm dansçıların katılımına açık.

Uluslararası Yarışma Bölümü”nün jüri masasında;  Brian Green ( Amerika ) , Clara Bajado ( Fransa ) , Slim Boogie ( Amerika ) , Fatou Tera ( Fransa ) ve Atiye ( Türkiye ) gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor.

Freezone” ön elemelerinde jüri tarafından seçilecek  ülkemizden 2 dansçı, “Broadway Dance Center New York” da, burslu eğitim alma şansını kazanacaklar. 

 Jüri üyeleri, festival programı sırasında,  amatör ve profesyonel tüm dans severler için “Dans Atölyeleri” düzenleyecek.

Etkinlik boyunca, HİPHOP dünyasının yakından tanıdığı isimler, DJ Ice-C ve DJ Steve Veusty seyircilere unutulmaz bir gece yaşatacaklar.

24 Nisan 2016 Pazar günü, CLUP X LARGE ( Maslak Venue ) salonunda “Jüri Özel Performansları”,”Street Dans Showları” ve “Dans Kapışmaları” sizleri bekliyor. Biletler BILETIX de.

Detaylı Bilgi ve başvuru için  www.streetdancecarnival.com  ve   www.danskarnavali.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın