Ağustos ayının en mutlu burçları bu ay sık sık "ne şanslıyım" diyecekler! İşte bu mükemmel hissi yaşayacak 3 burç!

Ağustos ayının önemli gökyüzü hareketleri için tıklayın.

Yengeç

Yengeçler, aşka hazır mısınız? Ağustos ayı tüm spot ışıklarını üzerinizde hissedeceğiniz bir ay olacak. 7 Eylül'e kadar gökyüzü sizi romantik ilişkilerde destekleyecek. Girdiğiniz ortamlarda flörtöz yönünüzle dikkat çekeceksiniz. Cazibeniz gözlerden kaçmayacak ve sizinle ilgilenen birden fazla kişiyi fark edeceksiniz. Hangisini hayatınıza katacağınız, kimden hoşlanacağınız ise tamamen size bağlı! Bunu çoktan hak ettiniz.

Ağustos ayı burç yorumları

Yay

Yaylar için tutkularını keşfe çıkacakları bir ağustos olacak. Yepyeni arzular ortaya çıkabilir. İlişkinizde ve cinsel yaşamınızda yeniliklere açık olabilirsiniz. Koç'taki Mars, tutku ve aşkı besleyeceği için ummadığınız birine karşı yoğun hisler besleyebilirsiniz. Büyük konuşup "asla" dememeye gayret edin. Zira kalbinizin kimin için hızlanacağı hiç belli olmaz!

Balık

Balıklar için belki de yılın en iyi dönemine ağustos diyebiliriz. Bir süredir durağan bir hayat süren Balıklar, dinlenmiş ve zinde bir zihinle bu ay fazlasıyla gözler önünde olacaklar. Kendinizi canlanmış ve bambaşka biri gibi hissedeceksiniz. Çapkın yönünüzle karşı karşıya gelebilir, birden fazla flörtle kırılmış kalbinizi onarabilirsiniz. Buluşmalar, sabahlara kadar sürecek mesajlaşmalara hazır olun. Bolca kahveye ihtiyacınız olacak!