BALIK BURCU ERKEĞİ İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ (7)

İçerisinde bulunduğumuz Mart ayıyla birlikte , özellikle kutladığımız doğum günleri düşünüldüğünde gündemimize giren Balık burçları, her zaman duygusal ve romantik erkekleriyle dikkat çekmiştir. Balık burcu erkeğini tanımlamak için sayfalar yetmez farkındayız, ancak onlara nasıl hediyeler verebileceğiniz konusunda bir kaç tüyo verebiliriz. İşte Balık burcu erkeği için hediye önerileri:

BALIK BURCU ERKEĞİ İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ (1)

Tom Ford Beauty

Bir Balık burcu erkeği bakımına oldukça özen gösterecektir. Balık burcu erkekleri özellikle saç bakımlarına özen göstermeye meraklı olurlar ve yeni saç modelleri denemekten çekinmezler. Lüks bir tarak sıradışı bir hediye olabilir!

BALIK BURCU ERKEĞİ İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ (2)

Fresh kokulardan hoşlanan Balık burcu erkekleri için Calvin Klein'ın hemen hemen tüm kokuları uygun ancak Eternity Now'a ekstra bayılacağından kuşkumuz yok!

664674_mrp_fr_l

Master & Dynamic

Sanata meraklı olan Balık burcu erkeklerine yüksek ses kalitesi sunacak hediyeler verebilirsiniz.

 

BALIK BURCU ERKEĞİ İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ (4)

Tod's

Rahatlarına düşkün Balık burcu erkekleri sadece sporda değil gündelik hayatlarında da kullanabilecekleri şık spor ayakkabılarının peşindedirler. Bu spor ayakkabının detaylarına bayılacağına eminiz!

581607_mrp_in_l

Smythson

Balık burcu erkekleri not tutmayı severler. Tabii bu sırada kaliteden de ödün vermelerine gerek yok.

668154_mrp_in_l

Tom Dixon

Balık burcu erkekleri keyfine düşkündür demiştik. Ama bu keyiflerini kahveyle taçlandırmayı da ihmal etmeyeceklerdir.

 

BALIK BURCU ERKEĞİ İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ (6)

Polo Ralph Lauren

Temiz beyaz bir gömlek her erkeğin dolabında bulunmalı farkındayız ancak taze bir stile sahip Balık burcu erkeklerinin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Kaç tane beyaz gömlekleri olduğunu kendilerinin de bildiğini sanmıyoruz!

Bir cevap yazın