İçerisinde bulunduğumuz günlerle birlikte , özellikle kutladığımız doğum günleri düşünüldüğünde gündemimize giren Başak burçları, her zaman detaycı, düşünceli ve eğlenceli erkekleriyle dikkat çekmiştir. Başak burcu erkeğini tanımlamak için sayfalar yetmez farkındayız, ancak nasıl baştan çıkarabileceğiniz konusunda bir kaç tüyo verebiliriz.

Başak erkeğini meraklandırma

Ona karşı ne kadar açık olursanız, size o kadar fazla bağlanır. Dürüstlük, doğallık onun için gayet önemlidir. Size aşıksa, gelecek amaçlı planlarınız içinde varsınız demektir. Sizi rahat ettirmek için elinden geleni yapar. Değişken halleri olsa da, üretmekten, ürettiğini bölüşmekten hoşlanır. Son derece akılcı olan bu erkek, en zorlu işlerin üstesinden pratikliğiyle gelebilir. Çalışkandır ve azimlidir. Kadınının zeki, kültürlü, sohbete açık olduğu kadar, iyi bir dinleyici olmasından çok hoşlanır.

Başak erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? +

Son derece zeki bir erkekle beraber olduğunuzu unutmayın. Her ayrıntınıza özel önem vereceğinden, hoş ve bakımlı görünmeye dikkat ediniz. Eleştirilerinin altında yatan en önemli sebep, sevdiği kişinin mükemmel olmasını istemesidir. Ona göre bu çok doğal bir davranıştır ve altında hiçbir kötü niyet yoktur.

Başak burcu erkeği oldukça detaycıdır . Sizi bu onun gibi detaycı olmadığınız için yargılamayacaktır ancak siz bu kadar ufak detaylara takılmalarını kaldıramayacağınızı düşünüyorsanız; baştan bu işten vazgeçin deriz.

başak burcu erkeği nasıl aşık olur?

Başak burcu erkeği güçlü ve kendi ayakları üzerinde duran kadınlardan hoşlanacaktır. Sizi kanatları altına almasını beklememelisiniz; ancak güçlü olduğunuza kanaat getirdikten sonra sizin için her şeyi yapabilir.

Başkalarının asla farkedemeyeceği detayları kolaylıkla sezebilen bu erkek, üzüntülü veya mutlu olup olmadığınızı bir bakışta anlayabilir. Çaba harcayarak elde ettiği kadın onun için son derece değerlidir. Güçlü kadınlardan hoşlanır. Yani kendine hakim, kolayca pes etmeyen bir kişi onun gözünde yücelir. Kendinizi olabildiğince uzun uzadıya anlatmanızdan zevk alır. Size ait her şeyi bilmek ister.

# Başak erkeği aşkta nasıl?

Başak erkeği hoşuna gitmeyen bir şey olduğunda lafı dolandırmadan söyleyecektir. Kırılgan tavırlar ise daha da çileden çıkmalarına neden olur. Onlarla sakin bir şekilde tartışabilmelisiniz. Bir kez yalan söylerseniz, sizi ebediyen affetmeyeceklerdir.

Dış görünüşe oldukça önem verirler. Ancak onları genel geçer güzellik kurallarına uyarak etkileyemezsiniz. Başak burcu erkeği doğal güzellikten hoşlanır. Ancak bakımlı olmanız oldukça önemlidir.

Başak burcu erkeğinin zaafları nelerdir? +

Başak burcu erkeğini yüksek bir entellektüel seviye ile etkileyebilirsiniz. Onunla yapacağınız bu sohbetler, aklındaki tüm soru işaretlerinin yok olmasını sağlayabilir.

aşkta başak burcu erkeği

Geç kalmamayı öğrenmeniz gerekiyor. Dakik başak burcu erkekleri geç kalınmasını tolere etmeyecektir.

Başak erkeğini tahrik etmenin 10 yolu +
başak burcu erkeğinin aşk sırları

Gezmeye ve yeni rotalarda yeni lezzetler denemeyi seven Başak burcu erkekleri için, bavulunuzu hep hazır tutmalısınız.

Titizlik, titizlik, titizlik. Belki onlar kadar titiz olamasanız da; düzenli ve temiz olmaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Başak erkeği cinselliği hakkında genel bilgi +

# Başak erkeği cinsellik ve cinsel performans

Oldukça tutucu bir yapısı varmış izlenimi uyandırsa da, Başak burcu erkekleri aslında yatakta oldukça cesur yeniliklere açıktır. Bu isteklerini dile getirmekten çekinmeyen Başak burcu erkekleri, aynı zamanda yatakta üstün taraf olmayı tercih edecektir.

başak burcu aşkta nasıldır?

Bu yazı da ilginizi çekebilir>>> Başak Burcu Kadınının Güzellik ve Aşk Sırları

Total
5
Shares

Bir cevap yazın