Astrolog Şebnem Ekşib, Boğa burcunun 2017 yılındaki sürecini detaylı bir şekilde kaleme aldı.

İşte heyecanlı gelişmeler ve önemli anlar;

 

boğa

Sevgili Boğa Burcu, bu yıl kariyer, ev, yuva alanlarınızla, aile ve iş konuları veya kişisel sorumluluklarınız arasında denge bulma senesi olacak. Öncelikle Şubat ve Ağustos ayında gerçekleşecek yılın tutulma serisi sizin adınıza ağırlıklı olarak kariyer ve iş dengelerinizi tekrar gözden geçirmenize, iş alanlarınızda hatta toplum önündeki statünüz adına ani gelişmeler yaşamanıza neden olacak.

Özellikle Ağustos tutulmalarından sonra Eylül ayında mesleki alanlarınıza geçecek olan Jüpiter enerjisi, iş alanlarınızda, mesleki konularda teklifler almanıza, yeni gelişmeler yaşamanıza, fırsatlara açık olmanıza destek verecektir.

İlişkiler ve duygusal konularda yılın ilk yarısı hareketli bir döngüden geçeceksiniz. Sonbahardan itibarense dikkatiniz daha çok kariyer ve iş alanlarınıza yönelebilir. 2017 yılında ev ve yuva alanlarınız, ev değişiklikleri, yaşam alanınıza ilgili ani dönüşüm kararları, taşınmalar, ebeveynlerinizle ilgili gelişmelere odaklanmanız bu yılın sizin için önemli diğer bir alanını oluşturmakta.

2017 yılının son çeyreğinde, sonbaharla birlikte gelen dönemde hayatınızda majör dönüşümler söz konusu olabilir. Bu yıl yurtdışı ve yabancı ülkelerle ilgili de hayatınızda kararlar vermeniz söz konusu. Bilhassa uluslararası platformda bir iş bağlantınız varsa, yılın son çeyreği beklenmedik gelişmeler yaşayabilir, ilginizi çekebilecek teklifler alabilirsiniz.

Bu sene burcunuzun gezegeni Venüs, 4 Mart ile 15 Nisan arası gerileme hareketi içinde olacak. Bu süreç öncelikle hedeflerinizi, yapmak istediklerinizi tekrar gözden geçireceğiniz, kendinizle ilgili kararlar almaya yöneleceğiniz bir döngüye işaret etmekte.

Venüs gerilemesi eskiden başlayan bir proje veya işi size tekrar ele aldırsa da yepyeni bir konuya başlamak adına bu aralığı bekleyerek geçirmek daha doğru olacaktır. İlişkiler adına yılın şanslı zamanları sizin için daha çok yaz ayları olacak gibi durmakta. Temmuz ve Ağustos aylarında ilişkiler adına hareketli bir süreç söz konusu.

 

 

KOÇ burcu 2017 yorumları için>>

Bir cevap yazın