İleri teknolojinin kuantum fiziğini temel alarak ortaya koyduğu frekans terapileri doğal sağlık dengenizi yeniden kurmanıza olanak sağlıyor. Bu frekans terapileri zayıflama programlarına, uyku bozukluğu, anksiyete, bel ve sırt ağrısı, anti-aging, depresyon ve alerji tedavilerine alternatif ya da destekleyici olarak dünyada çok yaygın bir şekilde kullanılmakta.

Dünyadaki bu yeni akımın Türkiye’deki öncülerinden DOSA well-being point’in kurucusu Deniz İzbul , bu frekans tedavilerinde kullanılan; insanın doğal dengesini geri kazandırmayı amaçlayan, geleneksel doğal tedavi ilkelerini de temel alan, hiçbir yan etkisi olmayan, ileri teknoloji ürünü cihazlar olan SCIO ve SOQIBED ile danışanlarına yardımcı olmakta. Biz de kendisinden bu cihazları bize anlatmasını rica ettik.

A

SCIO ve SOQIBED’in ne olduğunu kısaca anlatır mısınız?

SCIO, stresin, yorgunluğun, uykusuzluğun, depresyonun, öğrenme bozukluklarının, odaklanma problemlerinin, kireçlenmenin, sorunlu ciltlerin, baş ağrılarının, migrenin, alerjilerin, gıda hassasiyetlerinin, aşırı kilonun, sindirim ve bağırsak problemlerinin altında yatan size özel sebeplere ulaşır ve bunların dengelenmesini sağlar.

SOQIBED ise faydalı kızılötesi ışınlar aracılığıyla yağ hücrelerini parçalayan ve özel salınım hareketi mekanizması ile omurga ve eklem problemlerine yardımcı, bütün vücudun oksijenlenmesini arttırarak bağışıklık sistemini kuvvetlendiren ve detoks etkisi yaratan kombine bir cihazdır.

B

SCIO ve SOQIBED’i ne tip sorunu olanlara öneriyorsunuz?

Birinin DOSA well-being point’e gelmesi için mutlaka çok büyük bir rahatsızlığı ya da sorunu olması gerekmiyor. Sadece kendini yorgun ya da keyifsiz hissetmesi bile gelmesi için yeterli. Çünkü amacımız, günlük şehir hayatının doğal olarak bizlere yüklediği stres faktörlerini, herhangi bir rahatsızlık ya da hastalığa dönüşmeden bünyeden temizlemek. Ancak bunun dışında özellikle, kilo kontrolüne ihtiyaç duyanlar, fiziksel ya da psikolojik ağrı sorunu olanlar, anti-aging programına ihtiyacı olanlar, uyku bozuklukları yaşayanlar, depresyonla savaşanlar, yoğun sınav stresi altında olanlar ve kadınlarda ya da erkeklerde cinsel fonksiyon bozuklukları olanlar bize geliyorlar. Ancak seanslara başladığımızda, bu sorunların altında yatan temel nedenler olarak hormonal dengesizlikler, alerjiler, yeme bağımlılığı, toksin birikimi ya da travmalar gibi geliş nedenlerinden farklı bir tablo ortaya çıkıyor.

C

Tespit edilen problemler üzerinde ne oranda iyileşme sağlanabiliyor?

Bu,  kişinin düzelmeyi ne kadar istediğine, şikâyetlerinin ne kadar zamandır sürdüğüne, verilen tavsiyelere ne kadar uyduğuna ve seanslarını aksatmamasına bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Bu sistemi kimlerin kullanmasını önermiyorsunuz?

Genel kabul görmüş kurallar gereği DOSA well-being point olarak hamileleri, kalp pili olanları ya da vücuduna entegre, pille çalışan herhangi bir cihaz taşıyanları, sara hastalarını veya herhangi başka bir nedenle epileptik nöbet geçirme ihtimali taşıyan kişileri seanslarımıza kabul edemiyoruz.

 

Bir cevap yazın