The Spa, yeni yılda sevdiklerine Four Seasons şıklığında bir hediye vermek isteyenler için birbirinden özel bakım ve masajları içeren seçenekler sunuyor. 

Misafirlerini şehrin merkezinde rahat bir nefes almaya davet eden The Spa, özel masajları, yüz, vücut ve hamam bakımları ve üyelik imkanlarını içeren hediye sertifikalarıyla kendisini ve sevdiklerini şımartmak isteyenlere lüks bir deneyim vaat ediyor.

 

The Spa geniş alternatifleriyle kişiselleştirilmiş bir hediye oluşturma imkanı sunuyor. Dünyaca ünlü markalar Biologique Recherce, Sodashi veya Sundari ürünleriyle uygulanan cilt ve vücut bakımları ve masajlar yeni yılda sevdiklerine etkileyici bir hediye vermek isteyenlere hitap ediyor. The Spa aynı zamanda üyelik paketi Pour Les Femmes ile sağlık ve güzelliğe dair birçok seçeneği bir arada sunuyor. Soğuk kış aylarında cildin ihtiyaçları ve kadınların bakım tercihleri göz önüne alınarak belirlenen lüks deneyimlerle oluşturulan program ideal bir hediye alternatifi oluşturuyor.

 

The Spa Hakkında

İstanbul’un merkezi semtlerinden Beşiktaş’ta yer alan The Spa, ayrıntılara gösterdiği özenle misafirlerinin beğenisini kazanıyor. 2.100 m2’lik kullanım alanı, Boğaz kıyısındaki açık havuzu, cam tavanlı kapalı havuzu, kişiye özel hamamları, özenle tasarlanmış sauna, jakuzi ve buhar odasıyla farklılaşıyor. The Spa’da 3 Türk hamamı ve 10 bakım odası yer alıyor.

 

Avantajlı üyelik seçenekleri bulunan The Spa’da, deneyimli eğitmenlerin kişiye özel oluşturdukları spor programları, Power Plate, TRX ve pilates dersleri ile güçlü ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak mümkün. The Spa; günlük giriş imkanı, üyelik paketleri, dönemsel promosyonlar ve özel günlerde şık hediye alternatifleri sunuyor.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın