Sahip oldukları instagram popülerliği ile fırtına gibi esen yıldızlar listesinde inişler çıkışlar olsa da, bazı isimler tahtını hep korumaya devam ediyor.

İşte her türlü değişime meydan okuyan ve şimdilik instagram’ın vazgeçilmezi olan o isimler;

INSTAGRAM'IN EN POPÜLER 10 KULLANICISI

İlk sıra elbette ki instagram’a ait.177 Milyon takipçisi bulunan instagram hesabını takip etmiyor olduğunuzu düşünmüyoruz bile.

“Cakes are usually made to celebrate something, so every week of my life feels like my birthday,” says 31-year-old baker and web designer Julián Ángel (@historiasdelciervo). The Medellín, Colombia, native began baking three years ago after a failed attempt at creating chocolate muffins: “They were a disaster. They exploded in the oven and melted like lava.” Instead of giving up, Julián spent the next six months harnessing his skills. “I create my own rules in my kitchen,” he says. “I like to make outrageous and dramatic cakes charged with feelings, glitter, sparkles, swirls and anything I can imagine.” And while his fairytale-inspired cakes are filled with flavor from local ingredients, classic vanilla will always have his heart: “It’s the perfect cake for every moment.” Photo by @historiasdelciervo

Instagram (@instagram) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Listenin ikinci sırasında 91,5 Milyon takipçiyle Selena Gomez bulunuyor. Taylor Swift’i tahtından ederek, üst sıralara çıkan Gomez’i bakalım kim alt sıralara düşürecek?

when your lyrics are on the bottle ?

Selena Gomez (@selenagomez) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Merhaba Taylor Swift! Şu sıralar Kim Kardashian ile yaşadığı o meşhur mevzuyla gündemde olan Swift’in, tüm bu olan biten sonrasında listedeki yerini ne kadar koruyacak merakla bekliyoruz.
Swift 86,5 Milyon takipçiye sahip.

Going through old pictures today, because @selenagomez just turned 24! I can’t imagine my life without you, Selena. HAPPY BIRTHDAY!

Taylor Swift (@taylorswift) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ariana Grande 79,7 Milyon takipçi ile “Instagram’ın en popüler 10 kullanıcısı” listesine dördüncü sıradan girmeyi başarıyor.

Beyonce! 79,1 Milyon takipçiye sahip olan Beyonce, Kim Kardashian’ı geride bıraktığı zaman ne kadar da çok konuşulmuştu. Zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

Beyonce’nin hemen peşinden de Kim Kardashian geliyor. 77,9 Milyon takipçisi ile Beyonce için bir tehdit mi, ilerleyen günlerde göreceğiz.

More BTS of @fergie’s video Milf $ video on my app!

Kim Kardashian West (@kimkardashian) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Evet, herkes bu listede! Justin Bieber 75,8 Milyon takipçiye sahip ve bu listedeki ikinci erkek.

???

Justin Bieber (@justinbieber) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Justin Bieber’dan sonra listedeki ikinci erkek ise Cristiano Ronaldo. 70 Milyon takipçisi bulunan Ronaldo’nun eğlenceli paylaşımlarını takip etmenizi öneririz.

Happy birthday J!???

Cristiano Ronaldo (@cristiano) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Jenner kardeşler nerede diye sorduğunuzu düşünüyoruz! Önden Kylie Jenner göz kırpıyor 68,6 Milyon takipçisiyle.

“Instagram’ın en popüler 10 kullanıcısı” listesinde son isim ise Kendall Jenner. 62 Milyon takipçiye sahip olan Jenner, geçtiğimiz haftaya kadar Instagram’ın en çok beğeni alan fotoğrafına sahip olma ünvanını taşıyordu ama Selena Gomez dengeleri biraz alt üstü diyebiliriz.

weekend ??????

Kendall Jenner (@kendalljenner) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Total
0
Shares

Bir cevap yazın