Bu ay Koç burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber burçlar kendilerini daha iyi hissedecek. Yeniliklere açık bir ay sizi bekliyor.

İşte Astrolog Dinçer Güner’den Nisan 2019 astroloji yorumunuz…

KOÇ | (21 Mart – 20 Nisan)

5 Nisan’da burcunuzda bir yeniay meydana gelecek. Kendinizi daha iyi ifade ettiğiniz, aksiyon aldığınız, hedeflerinize daha kolay ulaşabileceğiniz desteklere sahipsiniz.

Kariyerinizi parlattığınız bu sürede ikili ilişkilerinizde ise partnerinizi sınadığınız bir süreç olacak. Ayrıca estetik operasyonlar yaptırabilir, saç stilinizde değişiklik yapabilirsiniz.

BOĞA | (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yeniay ile yanlış anlaşılmalar sizi biraz kabuğunuza çekilmeye itebilir. Kulağınıza kendinizle ilgili dedikodular gelebilir. Bu da kendinizi dinlemenize sebep olacak.
Bu ay şans yıldızı sizinle. Yeni bir iş teklifi de alabilirsiniz. Ayın sonlarında güneşin burcunuza geçmesiyle kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz.

İKİZLER | (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu ay kendinizi daha dışa dönük, aktif ve enerjik hissedeceksiniz. Bu dönem içerisinde maddi koşullarınızı, bütçelerinizi de gözden geçirebilirsiniz.

Ayın sonlarına doğru yalnız olanlar için sürpriz bir aşk kapıyı çalabilir. Hayatınızda gerçekleşen onca gelişmeye karşı zaman zaman yalnız kalma isteğiniz artabilir.

YENGEÇ | (22 Haziran – 22 Temmuz)

Koç burcundaki yeniay ile beraber kariyeriniz şekillenecek. İş hayatınızda sizi bir adım öne çıkaracak teklifler alabilirsiniz. Bu süre zarfında teklifleri değerlendirirken titiz davranmakta fayda var.

Ayın tüm yorgunluğunu atmak ve zihninizi bir nebze olsun boşaltmak için arkadaşlarınızla bir araya gelmeyi tercih edebilirsiniz.

ASLAN | (22 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu ay yurt dışıyla ilgili temalarla haşır neşir olacaksınız. Bu konular sizi seyahatlere çıkarabilir. İletişim yeteneğinizin güçlü olduğu bu dönemde mail ve telefon trafiğiniz artacak.

Yeni sertifika programına başlamak için de ideal bir zaman. Ayın sonlarına doğru odağınız tamamen kariyeriniz olacak.

BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)

Koç burcundaki yeni ay ile finansal konularla ilgili pürüzler yaşayabilirsiniz. Ayın sonlarına doğru anlaşmalar, sözleşmeler imzalayabilir, kredi çekebilirsiniz.

Riskli adımlar atmaktan uzak durmakta fayda var. Tatile çıkmayı planlayabilir özellikle yurt dışı destinasyonlarını tercih edebilirsiniz.

TERAZİ | (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu ay ikili ilişkiler ve ortaklıkları da kapsayan gökyüzü hareketiyle partnerinizle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Yapıcı davranmak adına sakin hareket edin.

Yakın arkadaşlar ve akrabalarla olan iletişiminizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda alacağınız desteklerle rahatlama yaşayabilirsiniz.

AKREP | (23 Ekim – 22 Kasım)

5 Nisan’da Koç burcundaki yeniay ile günlük yaşam rutinlerinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gereken bir dönem yaşayacaksınız.

Bunun için egzersizler yapabilir, diyete başlayabilirsiniz. Özellikle sigara gibi zararlı alışkanlıklarınız varsa bu alışkanlıklarınız bırakın.

YAY | (23 Kasım – 21 Aralık)

Özel hayatınızda size devinim kazandıracak gelişmelerle ayı geçireceksiniz. Partneri olmayanlar flörtöz bir dönem yaşayacak. Daha çok hayatınızın keyifli yanlarıyla ilgileneceksiniz.

Ay sonunda arkadaşlarınızla ilgili bir testten geçebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için ön yargılı hareket etmeyin.

OĞLAK | (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu ay aile ve yuva temalarını deneyimleyeceksiniz. Bu süreçte ev alım, satımı veya ev değiştirmek gibi konular gündeminize gelebilir.

Hayattaki beklentilerinizi gözden geçirip bunları devreye sokmak, yeni hedefler belirlemek için ideal zamanlar. Ayın sonlarına doğru ise kariyerinizle ilgili gelişmelerle iş değiştirebilir, terfi edebilirsiniz.

KOVA | (21 Ocak – 19 Şubat)

Yeniay ile akrabalarınızla olan iletişiminizin sonucunda ekstra sorumluluklar getirebilecek durumlar ortaya çıkabilir. Bu süre zarfında bol bol kısa yolculuklara çıkabilirsiniz.

Ayın sonlarına doğru yurt dışıyla ilgili her konuda aksamalar yaşayabilirsiniz. Tüm ayın yorgunluğunu ailenizle atlatmayı tercih edebilirsiniz.

BALIK | (19 Şubat – 20 Mart)

Bu ay kredi ve borçlar gibi finansal konularda beklenmedik para akışıyla beraber rahatlama yaşayabilirsiniz. Gelirlerinizi artırmak, ek kazanç elde etmek için yeni projelere sıcak bakacaksınız.

Ayın son haftalarına doğru ise kendinizi şımartmak veya ödüllendirmek adına lüks harcamalar yapabilirsiniz.

Total
0
Shares