Özenli bir sunum ve grafik tasarım ile hazırlanmış No Limits videoları, sadece evde kaldığınız zamanlarda değil, sevdiğiniz spor merkezine gidemediğiniz her an için profesyonel eğitmenlerle egzersiz imkanı sunuyor.

Günümüzde sağlıklı yaşam ve online fitness alanlarında güvenilir bilgiyle, profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış içerik arayışı dikkat çekiyor. No Limits youtube kanalı, spor sektöründeki bu akımı görerek insanların bilinçli spor yapmalarını sağlayacak bir araç olarak yayına başladı. Dilediği yerde etkili egzersiz yapmak isteyenler için hazırlanan egzersiz videoları kısa sürede 250.000’den fazla izlenme sayısına ulaştı. Profesyonel çekimlerle Türkçe olarak seslendirilen videolar yüksek kalitede içerik arayanlar için çözüm sunuyor. Kanala https://www.youtube.com/nolimitshillside adresinden ulaşılabilir.

Sene boyuca devamı gelecek No Limits videoları, çalıştırılan kas gruplarını gösteren görsel özelliği ile hedef odaklı egzersiz imkanı sağlıyor.

Herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymadan, her yerde yapılabilen No Limits egzersiz videoları, HIIT ve kardiyo antrenmanları ile vücudun farklı bölgelerini çalıştıran programları kapsıyor. Her seviyeye uygun hazırlanan egzersizler farklı vücut tiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. 8 dk’dan 30 dk’ya kadar değişen uzunluklarda, profesyonel Hillside City Club ekibi tarafından hazırlanan ve alanında uzman eğitmenlerin yer aldığı egzersiz videoları, kısa sürede etkili bir gelişim vaadediyor. Bu programların uygulanması ile temel kas grupları kuvvetlendirilirken, kardiyovasküler kapasitenin artması, yağ yakımı, incelme ve sıkılaşma hedeflerine de ulaşılmış oluyor.  No Limits youtube kanalına abone olan kişi sene boyunca güncellenecek içerikleri uyguladığında, sadece bölgesel egzersiz yapmıyor aynı zamanda güç, esneklik ve dayanıklılık kazandıran hareketleri de bünyesinde barındıran setlerden seçim yapmış oluyor.

Deneyimli eğitmenlerin egzersizleri uygulayan kişinin nerede hata yapabileceği ve yanlış pozda durabileceğini ön görüp buna göre yönlendirmelerle kayıt yaptığı No Limits videoları hareket kabiliyeti yüksek, esnek ve aktif bir vücuda sahip olmak isteyen herkesin kullanımına açık. Farklı etkide ve uzunlukta egzersiz videolarının yer aldığı No Limits youtube kanalı, takipçilerine beslenme, nefes ve sağlıklı yaşamla ilgili öneriler sunmaya devam edecek.

Bilinçli sporun adresi Hillside City Club tarafından hazırlanan kanala abone olmak için: https://www.youtube.com/nolimitshillside

Total
0
Shares