parmak izi yöntemiyle kilo verin

Sağlıklı, açlık krizlerine girmeden ideal vücut hatlarına sahip olarak zayıflamak istiyorsanız “parmak izi” yöntemine bir şans verebilirsiniz.

Yapılan kan, hormon, kan şekeri, enzimler ve diğer parametreler göze alınarak 3 bin besin içinden metabolizmanıza en uygun besinler belirlenip sağlıklı kilo vermeyi sağlıyor. Kişi, açlık krizine girmeden kendi metabolizmasına uygun yiyecekleri tüketerek sağlıklı beslenmiş oluyor. Ayrıca uygulanan yöntemle; var olan tansiyon, şeker, tiroid gibi hastalıklarda gözle görülür ölçüde düzelmeler gözleniyor. Kişinin parmak izi gibi çalışacak bu beslenme uygulamasıyla kişinin ne yiyip ne yemeyeceği, hangi saatte ne tüketeceği, nelerden uzak durması gerektiği belirlenebiliyor.

Yüzlerce diyet çeşidi deneniyor ancak her diyet kişinin zayıflamasına yardımcı olmuyor. Kişiye ait DNA’ların, kodların, kan grubunun, hormonların beslenmede önemli bir faktör olduğunu belirten Medikal Estetik Hekimi Dr. Emre Çiçek, salt diyet programlarının kişiyi zayıflatmayacağını, kişiye özel sağlıklı beslenmeyle fit kalmanın mümkün olduğunu söyledi. Önemli olan kişinin metabolizmasına ve değerlerine uygun beslenmesi olduğunu vurgulayan Emre Çiçek, “Her kişinin nasıl ki parmak izi farklı ise metabolizması da farklıdır bu yöntemde her kişinin değerlerine özel uygulanıyor” dedi.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın