Shangri-La Bosphorus, Istanbul_Anneler Gunu

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, annelerinize unutulmaz bir gün yaşatmak için sizleri zengin kahvaltı seçenekleri ve Dünya mutfağından lezzetlerin sunulduğu Executive Şef, Cyril Arrouard’un yönetimindeki IST TOO Restoran’a davet ediyor. 15 Mayıs 2014, Pazar günü 12.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek Anneler Günü Brunch’ında, annenizle birlikte farklı lezzetlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Anneler, şampanya kokteylini yudumlarken, minik şefler ise oyun köşesinde annelerine özel olarak hazırladıkları kekleri armağan edebilir. Farklı tatların bir arada sunulduğu Anneler Günü Brunch’ı KDV dahil kişi başı 169 TL.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un geleneksel Uzakdoğu felsefesini, Türk kültürünün karakteristik özellikleri ile birleştirerek misafirlerine sunan CHI, The Spa’da ise Anneler Günü’ne özel bakım paketi ideal hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Toplam 445 TL değerindeki 45 dakikalık Geleneksel Türk Hamamı ve 60 dakikalık Philippine Hilot Masajı’nı içeren bakım paketi, Anneler Günü’ne özel 320 TL.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un anneniz için sunduğu fırsatlar bunlarla sınırlı değil. İstanbul’un en güzel manzaralarından birine sahip olan, Asya mimarisini yalın ve sofistike çizgilerinin modernize edildiği detayları ile dikkat çeken odaların keyfini ise %20 indirim ayrıcalığı ile annenize hediye edebilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın