Bu ay Yengeç burcunda bir güneş tutulması gerçekleşecek. Tutulmayla birlikte burçları kariyer anlamında değişiklikler bekliyor. Burçların aileleriyle vakit geçirecekleri bir dönem.

İşte Astrolog Dinçer Güner’den Temmuz 2019 astroloji yorumunuz…

YENGEÇ | (22 Haziran – 22 Temmuz)

2 Temmuz’da burcunuzda bir güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayla beraber yeni başlangıçlara adım atacaksınız. İlişkiler ve ortaklıklarla ilgili tehlike çanlarının çaldığı bir süreçtesiniz. Bitmesi gereken ilişki ve ortaklıklar bu tutulmanın etkisiyle sonlanabilir. Bekâr Yengeçler hayal ettiği gibi güzel bir ilişkiye kavuşabilir.

ASLAN | (22 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu ayki güneş tutulmasıyla kendi kabuğunuza çekileceksiniz. Bu dönem içerisinde arkanızdan çevrilen gizli kapaklı bazı olaylara şahit olabilirsiniz. Gelebilecek olası tehlikelere karşı daha ihtiyatlı davranıp, gizlilik içinde hareket edebilirsiniz. Bu dönem kendinize odaklanabilir, yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz.

BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)

Yengeç tutulmasıyla beraber sosyal hayatınızda aktivite dolu bir aya adım atacaksınız. Davetler, etkinlikler, konserler, yemek organizasyonları derken gezmekten bitap düşebilirsiniz. Yeni arkadaş ortamlarına gireceğiniz bu tempolu sosyal hayat ay sonuna doğru sizi bir miktar yorabilir.

TERAZİ | (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu ay kariyerinizde son derece parlak ve başarılı olacaksınız. Bu dönem sizin için oldukça şanslı geçecek. İstediklerinizi veya istemediklerinizi açık yüreklikle dile getireceksiniz. Yeni iş arayanlar için oldukça şanslı oldukları bir dönem. Mevcut kariyerinde devam etmeyi tercih eden Teraziler için de takdir edildikleri bir dönem olacak.

AKREP | (23 Ekim – 22 Kasım)

2 Temmuz’da Yengeç burcunda bir güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmayla beraber şirketler, yatırımlar, yabancılar gibi temalarda önemli anlaşmalara imza atabilirsiniz. Çok uluslu ya da yabancı bir şirkette işe başlayabilirsiniz. Ayrıca deniz aşırı ülkelere seyahat planları yapabilirsiniz.

YAY | (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu ay krediler, borçlar ve miras gibi konularda nihai sonuçlar elde edeceksiniz. Bu dönem gelir gider dengeleri borçlarınızdan kurtulmanızı sağlayacak. Sürpriz para akışları ve ek kazançlar elde edeceksiniz. Ani kazanımlar kadar ani kayıplar da yaşamamanız için riskli sayılabilecek girişimlerden uzak durmalısınız.

OĞLAK | (22 Aralık – 20 Ocak)

Evlilikler, ortaklıklar gibi konularda kadersel gelişmeleri deneyimleyeceksiniz. Bitmesi gereken ilişkiler veya ortaklıklar bu süre içerisinde sonlanabilir. Yolunda giden konularla ilgili ise ekstra destekleyici ve şanslı bir dönem sizi bekliyor. Yeni başlangıçların ve enerjilerin hâkim olduğu bu dönem içerisinde evlilik kararı alabilirsiniz.

KOVA | (21 Ocak – 19 Şubat)

Yengeç tutulmasıyla beraber iş ve çalışma ortamınız, günlük işleriniz veya angarya sayılabilecek konularla içli dışlı olacaksınız. İş tanımınız değişebilir, bununla beraber bazı evrak işleri, teferruat gerektiren araştırmalar gibi ekstrem iş yükleri artabilir. İşten elde ettiğiniz gelirlerde prim, zam gibi sebeplerle gözle görülür bir artış yaşanabilir.

BALIK | (19 Şubat – 20 Mart)

Bu ay aile, çocuklar, aşk hayatı veya yaratıcılık gerektiren işler gibi konularda oldukça şanslısınız. Bekâr olanlar daha flörtöz olacak, daha fazla kişiyle tanışıp daha ince eleyip sık dokuyacak. Çocuk yapmak isteyenler ise bunun için adım atacak. Çocukları olan ebeveynler de onlarla son derece eğlenceli zaman geçirme fırsatı yakalayacak.

KOÇ | (21 Mart – 20 Nisan)

Yengeç güneş tutulmasıyla ev ve aile dinamikleri ile ilgili gelişmeler yaşayacaksınız. Bu tutulmanın destekleyici etkisiyle taşınabilir veya ev satın alabilirsiniz. Ayın geneli huzurlu geçecek. Evinizde dinlendiğinizi ve kendinizi daha rahat hissettiğinizi fark edebilirsiniz. Konfor alanınızı daha keyifli hâle getirmek için evinizin dekorasyonunda ufak değişiklikler yapabilirsiniz.

BOĞA | (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu ay eğitim hayatınız, kurs gibi kendinizi mesleki konularda geliştirebilecek adımlar atabilirsiniz. Ayrıca yaratıcı fikirler üretebilir bunlara bir projede hayat verebilirsiniz. Sosyal anlamda arkadaşlarınızla ve yakın aile çevrenizle daha sık bir araya geleceksiniz. Tatil planları yapmak için de son derece ideal bir zaman.

İKİZLER | (21 Mayıs – 21 Haziran)

Yengeç burcundaki güneş tutulmasıyla parasal kaynaklar, gelir-gider dengeleri gibi finansal konuda önemli gelişmeler yaşanacak. Yeni projelerden, maddi kazanımlar elde edeceksiniz. Kariyerinizle ilgili yeni fırsatlar da sizi bekliyor. Bu, iş yükünüzün artmasına neden olacak. Bu ay iş kazalarına da dikkat etmenizde fayda var

Total
0
Shares