Biliyorsunuz ki 21 Kasım itibariyle Güneş Yay burcunda!

Hazır Güneş, Ateş grubunun değişken burcu Yay burcuna geçmişken, bu burcun en öne çıkan stil ve hayatlarına dair detayları sizin için listeledik. İşte Yay burcu kadınının güzellik ve aşk sırları:

Stilleri: Söz konusu stil olduğunda, feminen ve yuvarlak hatlarını ortaya çıkaran çekici parçalar onların işi! Cesur renkler ve parlak dokuları başarıyla taşıyan Yay burcu kadının ünlü moda elçileri arasında Miley Cyrus, Taylor Swift, Nicki Minaj, Amanda Seyfried ve Rita Ora gibi isimler var.

YAY BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (1)

Stil ikonu: Scarlett Johansson

YAY BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (10)

Fotoğraf: Pinterest

İmza kokunuz: Chanel Chance

Gösterişli olduğu kadar zarif ve genç kokuları seven Yay burcu kadınları için; Chanel gibi köklü bir

YAY BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (9)

Spor: Doğayla baş başa kalacağınız uzun yürüyüşler tam size göre. Üstelik spora yalnız gitmekten değil; arkadaşlarınızla birlikte yapmaktan hoşlanıyorsunuz.

YAY BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (8)

Dekorasyon: Yay burcu kadını gösterişi ve konforu sever. Bu yüzden yumuşacık yastıklar, yumuşak koltuklar, kürk örtüler, mum ışığı ve ahşap odaklı dekorasyon tam onlara göre. Anahtar kelimeleri: Sıcaklık!

YAY BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (7)

Fotoğraf: Pinterest

Seyahat: Hem doğanın güzelliklerini keşfederken hem de keyif yapmaktan hoşlanan Yay burcu kadınları için Bora Bora Adaları ve benzeri egzotik adalardan daha uygun bir rota düşünemiyoruz!

YAY BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (6)

Fotoğraf: Pinterest

Makyaj: Işıldamaktan hoşlanan Yay burcu kadınları için pemvbe ve şeftali tonları biçilmiş kaftan. Işıltılı dudaklar ise jokerleri!

YAY BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (5)

Fotoğraf: Pinterest

Renkler: Lila onların rengi! Bunun dışında mor ve leylağın her tonu, bordo ve turuncu da şanslı renkleri arasında.

YAY BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (4)

Aşk: Tam bir aşk kadını olan yay burçları, genelde aşklarını sorgulamadan yaşadıkları için çok kolay hayal kırıklığına uğrayabilirler. Sevdiği kişiye tamamiyle güvenmek isteyen Yay burcu kadınları, aşık olduklarına gözü kara olabilir. Ancak eğer sizi aklında bitirmişse, bir daha geri dönmesi imkansızdır.

YAY BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (3)

Fotoğraf: Pinterest

Yeme-İçme:Damak tadına düşkün olduğu kadar sağlıklı beslenmeye de önem veren Yay burçları; kendi yemeklerini genelde kendileri yapmayı tercih ediyor. Sağlıklı ve doğal olduğu kadar; lezzetli yemekler de yapan Yay burçları, mutfakta oldukça mutlu olanlardan.

YAY BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (2)

Fotoğraf: Tumblr

 

 

 

 

 

Total
8
Shares

Bir cevap yazın