30 Mayıs – 5 Haziran haftalık burç yorumu;

koç
Koç

Bu hafta kafanızda hep başka bir yerde olmak fikri dolaşıp duracak sevgili Koç. Şu aralar en çok merak ettiğiniz şey, hayatımı daha hareketli ve keyifli bir hale nasıl getirebilirim? Sadece para için çalışmak mı, idealleriniz mi yoksa size uygun rahat bir yaşam biçimi mi? 5 Haziran Pazar günü, iletişim ve medya evinizdeki Yeni ay öncesinde, bu hafta çok fazla toplantı-sohbet-yazışma sizi bekliyor. Cuma ve Cumartesi günü, katılacağınız bir davette sizden yaşça büyük veya çok deneyimli biri ile tanışabilirsiniz, aşık olma ihtimaliniz var!

 

boğa
Boğa

Bu hafta ortası özellikle de Salı ve Çarşamba günleri, gergin ve asabi olabilirsiniz. Bu öfkeniz tanımadığınız insanlara veya iş arkadaşlarınıza değil aksine sevgilinize veya en yakın dostunuza olabilir. Parasal konularda da, sürekli terslikler yaşıyorsunuz. 5 Haziran Pazar günü, finans evinizdeki Yeni ay öncesinde, yanlış kararlar vermeyin, sabırsızlığınız size maddi kayıp olarak geri dönebilir. Cuma günü, parasal bazı gecikmeler de yaranıza tuz basacak. Ağzınızdan çıkanı iki kere düşünün derim.

İkizler
İkizler

Çok büyük umutlarla başladığınız bir proje, bir ortaklık, yeni şirketteki yeni göreviniz; galiba işler umduğunuz gibi gitmiyor. Bu hafta Perşembe gününden itibaren ani ortaya çıkan problemler yüzünden biraz başınız ağrıyabilir. 5 Haziran Pazar günü burcunuzdaki  Yeni ay öncesinde, bu hafta dış görünümünüzle ilgili değişimler, yapabilirsiniz. Pazar günü, eski bir sevgiliniz sizi aniden arayabilir ve görüşmek isteyebilir. Yeni ay Venüsyen özellikler taşıyor yani aşk, çekicilik ve sevimlilik sizden yana…

 

yengeç
Yengeç

Haftaya aylak bir ruh haliyle başlıyorsunuz sevgili Yengeç… Yapmanız gereken çok şey var ama siz kendinizi kararsız hissediyorsunuz. Bunu içinize atıp, büyütmek yerine paylaşmayı deneyin. Özellikle Perşembe günü, bezginliğiniz tavan yapabilir. 5 Haziran Pazar günü, ruhsal dünyanızda ve bilinçaltı evinizdeki Yeni ay öncesinde, gereksiz endişelere ve kuruntulara kapılmanız mümkün. En iyisi çözemediğiniz konularda, dostları aramak. Bu hafta sonu, çocukluğunuzun yaşandığı semte gitmek veya eski arkadaşlarla bir araya gelmek isteyebilirsiniz.

aslan
Aslan

İş veya aşk fark etmez, neden vazgeçtiyseniz, son aylarda yerine iyisi geldi. Ancak bu hafta bazı olaylar size şansıma nazar mı değdi dedirtebilir. Pazartesi ve Salı günleri, bir çok ani gecikme veya sorun ile karşılaşabilirsiniz. Riskli işlere girdiyseniz, kaybetme olasılığı da var. 5 Haziran Pazar günü,  arkadaşlıklar ve hayaller evinizdeki Yeni ay öncesinde, bir çok davete katılabilir veya siz bir çok misafir ağırlayabilirsiniz. Cuma günü, para konusunda sizi rahatlatacak bazı haberler alacaksınız.

 

 

başak
Başak

Bu işe ilk başladığınız zaman, tam da size uygun şekilde, her şey konuşuldu, beklentiler tartışıldı. Ancak nedense ofiste son zamanlarda hiçbir şey konuştuğunuz gibi mantıklı gitmiyor. Tüm hafta boyunca kavgacı bir ruh hali içinde olabilirsiniz. 5 Haziran Pazar günü kariyer ve başarılar evinizdeki Yeni ay öncesinde, iş veya eğitim hayatınızda önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Cumartesi günü, uzaklardan gelen ve uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla buluşabilirsiniz.

terazi
Terazi

Hukuksal bir durum veya bir ticari iş, son günlerde sizi fazlasıyla düşündürtüyor. Böyle bir konuda umulmadık tatsız bir final olabilir. Yakın akraba veya arkadaşlarla ilgili güven sarsılması yaşayabilirsiniz, moralinizi bozmayın. Aşk konusunda ise kafanız karışık. Eğer sahiden özlediğiniz ve özel biriyse, gururu bir yana bırakıp onu arayın.  En azından bir şans daha istemenin hiçbir kötü yanı yok. 5 Haziran Pazar günü yabancılarla ilişkiler ve hukuk-ticaret evinizdeki Yeni ay öncesinde, bu hafta temkinli ve olgun bir tavır içinde olmanızda fayda var.

akrep
Akrep

Bir yandan tüm önemli finansal kararların eşiğinde olduğunu biliyorsunuz, ama bir yandan da başlamamak için türlü mazeretler üretiyorsunuz. Kariyer konusunda altın çağınızı yaşıyorsunuz ve bunu herkese gösterme zamanı geldi. Çarşamba ve Cuma günü, anlaşma ve sözleşmelere imza atmak için ideal günleri gösteriyor. Aşkta ise, tehlikeli oyunlar oynama zamanı değil.
Pazar günü, Venüsyen bir etkiyle sürpriz bir aşk randevusuna davet edilebilir veya siz onu edersiniz!

 

yay
Yay

Aşık olduğunuz kişiye bir söz vermek istemiyorsunuz tamam ama bu nereye kadar böyle gidecek? Aileniz bile artık sizden ve sizin evlilik konusundaki tavrınızdan şüphelenmeye başladılar. Bu hafta sizin için finansal açıdan zor bir hafta değil ama hiç değilse aşk ve evlilik dünyanızı bir hale yola koyun.  5 Haziran Pazar günü, evlilik ve ortaklıklar evinizdeki Yeni ay öncesinde,  işler karışabilir, B planınızı hazır edin derim. Eğer beklediğiniz toplu bir para varsa, Cuma günü bununla ilgili bir haber duyabilirsiniz.

oğlak
Oğlak

Sevgili Oğlak. Özellikle iş hayatınızda keyfiniz pek yok. Ancak, ne olursa olsun, bu hafta sizin için çok önemli… Kariyerinizle ilgili kararsızlığınızdan sizi çıkaracak olaylar yaşanabilir, bazı önemli haberler alabilir, dahası sizden saklanan bir bilgiyi keşfedebilirsiniz. 5 Haziran Pazar günü günlük görevler   evinizdeki Yeni ay öncesinde, bu hafta yaza giriş için son detayları da tamamlayabilirsiniz. Cumartesi günü ise, savurganlık ve gereksiz alışverişler yapabilirsiniz, Venüs sizi para saçmaya zorlayabilir, ona teslim olmayın.

kova
Kova

İş hayatınızda bir dedikodu, tatsız bir haber, görevinizle ilgili negatif  bir sonuç ; Salı günü canınızı sıkacak şekilde aniden ortaya çıkabilir. Soğukkanlı olmaya bakın zira uzun zamandır bu kadar romantik bir haftaya girmediniz. Aşk konusunda heyecan verici haberler yolda. Bu hafta eğlenceli bir davete katılıp, Bekar bir Kova’ysanız  yeni ve karizmatik biri ile tanışma ihtimali var. Eğer zaten bir ilişkiniz var ise, Perşembe-Pazar arasını kısa bir tatil veya yaşadığınız kentte bol, bol plan yaparak ve aşkınızın tadını çıkararak geçirin.

balık

Balık

Pazartesi ve Salı günlerine damga vuracak şey, sizin dalgınlığınız ve sakarlıklarınız olacak sevgili Balık… Hele imza atmaya, banka işleri, sözleşmelere yalnız gitmeyin, yanınızda güvendiğiniz biri de olsun. 5 Haziran Pazar günü, aile ve yuva evinizdeki Yeni ay öncesinde, bu konularda zorlayıcı etkiler olabilir. Eğer ailenizle sorun yaşıyorsanız, bu hafta Cuma ve Cumartesi tüm konuşmalar için en uygun günler. En iyi çözümün, dürüstçe konuşmak olduğunu düşünürsek, bu iki gün kendinizi doğru ifade etmek için en uygun günler olacaktır.

 

 

 

Bir cevap yazın