Bağlantıda Kalmanın Kolay Yolları: Sevdiklerinize yakın olun

Önemli aramaları veya bildirimleri asla kaçırmayın. Walkie-Talkie üzerinden en yakın arkadaşınızla konuşun. Veya bileğinizi kaldırıp Siri’den antrenman listenizi çalmasını isteyin. Apple Watch Series 4 ile, en sevdiğiniz kişilerle ve ihtiyaç duyduğunuz bilgilerle bağlantıda kalmanız çok kolay.

Aramaları yanıtlayın, kısa mesaj gönderin, sesli mesajlarınızı dinleyin. Apple Watch Series 4 tümünü doğrudan bileğinizden yapmanıza olanak veriyor.

Acil SOS

Telefonunuza ulaşmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Acil SOS özelliği doğrudan saatinizden yardım çağırıyor, acil durumlarda ulaşılmasını istediğiniz kişilere bildirim gönderiyor, mevcut konumunuzu iletiyor ve acil durum personeli için Tıbbi Kimlik kartınızı ekranda gösteriyor.

Walkie-Talkie ile tanışın

Kendisi, telefon aramalarından daha hızlı, mesajdan daha kişisel. Walkie-Talkie uygulaması, Apple Watch’u olan herkesle çok eğlenceli bir yolla bağlantı kurmanıza olanak veriyor. 
Basın, konuşun. Dinlemek için bırakın. Anlaşıldı mı? Tamam.

Sevdiklerinize kulak verin

Apple Music ile 50 milyondan fazla şarkıya erişin. Apple Podcasts’te yer alan olağanüstü çeşitlilikteki hikayeleri, kişilikleri ve haberleri keşfedin. Koşarken havaya girin, kalori yakarken yeni şeyler öğrenin.
Seçim size kalmış.

Hem koruyucu hem de guru

Apple Watch Series 4, günlük stres veya yaktığınız kalori gibi birçok şeyi yönetmenize yardımcı oluyor ve sağlıklı bir hayat yaşamanız için size ilham veriyor. Aynı zamanda kalp atış hızınızı izleyerek endişe verici bir durum tespit ettiğinde sizi haberdar ediyor. Ve şimdi, düşme algılama ve Acil SOS özellikleriyle bu güvenlik anlayışını bir adım daha ileriye götürüyor. Kısacası, Apple Watch’un gözü hep üzerinizde. Ve tabii ki kalbinizde.

Aklında kalbiniz var

Apple Watch Series 4, kalp atış hızınızı dilediğiniz an kontrol
edebilmeniz ve kalbinizin performansını takip edebilmeniz için
onu gün boyunca belirli aralıklarla izliyor. Üstelik kalp atış hızınız
anormal bir şekilde yükseldiğinde veya düştüğünde herhangi bir
semptom hissetmiyor olsanız bile sizi uyarıyor.

İçiniz hep rahat olsun diye, gözü hep üzerinizde

Yüksek veya düşük kalp atış hızı ciddi bir sorunun habercisi olabilir. Fakat birçok insan semptomları tanımadığı için bu semptomların altında yatabilecek sorunları fark etmiyor. Apple Watch Series 4 kalbinizi takip ediyor ve herhangi bir düzensizlik tespit ettiğinde size bildiriyor. Böylece anında önlem almanız ve doktorunuza danışabilmeniz için size yardımcı oluyor.

Total
0
Shares