Eylül ayının detaylı burç yorumları;

 

koç

KOÇ

Son yıllarda yaşadığınız kötü deneyimlerden, yolunda gitmeyen işlerden ve hep mi beni bulur yahu! dediğiniz aksiliklerden sonra son bir basamak daha kaldı Sevgili Koç. Eylül ve Ekim ayları sizin için tam bir aksiyon topu olacak. Bu ay, tüm burçlar gibi, sizi de çok etkileyecek güçlü bir güneş tutulması ve duygusal bir dolunay gerçekleşiyor. Yani, ardı ardına her Koç’un haritasında, önemli noktaları tetikleyecek, kaderi olaylar yaşanacak.

 

Öncelikle, ayın ilk haftasında, 1 Eylül günü oluşacak güneş tutulmasına bir göz atalım. Bu duble yeni ay sizin, 6.evinizde gerçekleşiyor. Yani, günlük hayatınızda, rutin işlerinizde, sorumluluklarınız ve görevlerinizde ve tabii en önemlisi sağlığınızla ilgili gelişmeler yaşanacak. Geçen aydan başladığınız işleri bitirebilir, günlük iş akışınızda bir yoğunluk veya değişim yaşayabilir, güzel ödüller veya sizden yaş-mevkice büyük kişilerden destek alabilirsiniz. Ay başında, bir terfi almanız bile olası. Eğer, sağlıkla ilgili devam eden bir teşhis süreci varsa durum netleşebilir. Zaten Koç hızlı hareket etmeyi sevdiği için sakarlıkları ile meşhurdur. Ayın 2-8 arasındaki günlerde sağlığınıza dikkat edin. Yine bu günlerde çok kararlı ve sorun odaklı olacak ve yeneceksiniz.

 

14-16 Eylül arasında dolunay öncesi, size normalden çok daha fazla seksilik, çekicilik ve karizma katacak etkiler var. Özellikle aşk konusunda rakipleriniz var ise, sizden korksunlar. Bu ilk on gün içinde, kendinizi şeytani bir şirinlik içinde bulabilirsiniz. Yüzünüzde Hollywood starlarında görülen türde bir gülümse olacak! Ancak, özellikle bekar Koç’lar bu enerji ile kendilerini sıra dışı hatta müptezel gönül oyunlarında bulabilir. Mesela, gidip bir arkadaşının sevgilisine kur yapıp, onu baştan çıkarma zaferini tatmak isteyebilir. İçinizdeki adrenalin ihtiyacını böyle psikolojik oyunlarla kapatmaya çalışırsanız, sonuçlarına da katlanırsınız. Benden uyarması!

 

14 Eylül’den itibaren, parasal durumlarda değişimler olabilir. Ay sonunda kendinizi çok fazla para harcamış bulabilirsiniz.

 

Bu ayın 16’sındaki dolunay ise size önümüzdeki altı ay için dönüştürücü bir enerji getiriyor. Özellikle iç dünyanız, ruhsal sağlığınız, vicdanınız ve kendinizle hesaplaşmalarınız için yeni bir dönem başlıyor. Mistik konulara, fal ve büyüyye ilgi duyabilirsiniz. Fakat, bu güçlü etki ile ayın son 10 gününü içe kapanık ve yalnız geçirme isteğiniz yüksek olacaktır.

 

Ve güzel haberi sona sakladım; 2-22 Eylül, gölgeli günleri de katarsak tüm ay boyunca Merkür retrosu başlıyor. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişimden, elektronik cihazlarınıza varana dek pürüzler, yanlış anlama veya hatalar olabilir. Eski bir iş arkadaşınız size yeni bir ortaklık teklifiyle gelebilir. Eski her iş hakkında dikkatli olun.

 

Total
21
Shares

Bir cevap yazın