Kasım ayının detaylı burç yorumları;

koç

KOÇ

Havai fişekler hazır mı; müjdeli habere dikkat sevgili Koçlar.  Maddi güvence hepimiz için çok önemli ve para ile ilgili gelişmeleri herkes merakla takip ediyor. Bu ay eğer doğru bir zamanlama yapar ve o meşhur günlük yaşayalım tavrında olmazsanız, Kasım ayına güçlü ve ayaklarınız yere basarak girersiniz. Bu ayın 14’ünde oluşacak dolunay, size yeni bir gelir kaynağının kapısını aralıyor. Düzenli maaşı olan bir işte, çalışıyorsanız iyi bir zam artışı gelebilir. Belki de geçtiğimiz yıla ait bir borç nihayet biter.

Ya da siz yeniden bir pazarlık yapar, zam veya ek ödenekler alabilirsiniz. Unutmayın, dolunaylar insanları silkelemeyi sever. Bu ay bu yüzden bu günlerde yaşayacağınız sert bir olayın teşviki ile bir birikim planına da başlayabilirsiniz. Parayı harcamak yerine tutmak için, mantıklı bir borca girebilirsiniz. Yatırım amaçlı bir ev, altın vs. paranızı değerlendirmek için, ayın 12-17 Kasım en doğru bir zamanı gösteriyor. Karşınıza doğru fırsatlar ve insanlar çıkacaktır. Ancak, siz yine de tedbirli olun. Yeni gelir kaynaklarınıza güvenip, bütçenizi çok açmayın.

 

Yılın son haftasında ise, ilginç bir Yeni Ay ile karşılaşıyorsunuz. Mesela, yeniden öğrenci olmayı mı özlediniz? Bir  yabancı ülkeye mi gitmek istiyorsunuz? Yeni bir yabancı dil mi öğrenmeye karar verdiniz? Sizin seyahat ve yabancı kültürler evinizde olan bu Yeni Ay ile size yakışır şekilde entelektüel veya maceraperest adımlar atacaksınız.

29 Kasım tarihinde, oluşan bu Yeni Ay, bir hukuksal konuda size bir celp kağıdını da getirebilir. 22-29 Kasım tarihleri ister bir tatil için vize sonucu, ister sınav sonucu gözünüz posta kutusunda olsun. Belki de, üniversiteye geri dönmek için, işinizi bırakırsınız. Yabancı bir ülkeye yerleşmek için de, yurt dışındaki arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Eğer sizin yurtdışı ile bağlantılı bir hedefiniz veya işiniz var ise, ay sonu öyle yada böyle tamamlıyorsunuz. Bu işinize start vermek için 4 Aralık tarihine kadar ideal bir zaman. Ancak, Yay burcunda oluşan Yeni Ay size bazı çetrefilli oyunları da gösterebilir. Özellikle hukuk, medya, eğitim, turizm, ithalat-ihracat, yabancılarla ilgili yayınlar,  gibi sektörlerde çalışıyorsanız, dikkatli olun. Belki de yabancı uyruklu bir insana aşık oldunuz ve aileniz size olmaz diyor. Bu konuda da duygusal bir karar alabilirsiniz. Uzun süredir hayatınızda olan biri ise, bu güçlü Yeni Ay size pes etme isteği getirebilir.

 

Ancak yukarıdaki sektörlerde çalışıyorsanız işlerinizi tamamlayıp, gururla dünyaya takdim edebilir veya daha önceki sunumlarınızın alkışlarını duymaya da Aralık gibi başlayabilirsiniz.

 

9-23 Kasım arası eğer sonbahar boyunca problemleri yatak altına süpürdüyseniz, sosyal çevrenizde gerginlik, can sıkıcı bazı durumlar vuku bulabilir. Maaşınız gecikebilir, hedeflerinize ulaşmak için yoğun bir çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bu dönem iftira ve hakkınızda yalan yanlış sözlerin çevrenizde konuşulması enerjisini açığa çıkartabilir.

 

13 Haziran’dan beri Retro olan Neptün ise, 19 Kasım’dan sonra düzeliyor. Ancak 19-22 Kasım günleri hayal gücünüz sizi yanıltabilir, bilinçaltınız yani rüyalarınız size yanlış mesajlar verebilir, iç sesinizden ziyade mantığınızı dinleyin.

 

Total
83
Shares

Bir cevap yazın