Engin_Hepileri

Tchibo’nun yenilenen Youtube kanalı, Engin – Beyza  Hepileri çiftinin esprili ve cana yakın ev hallerinin yer aldığı interaktif videoyla Tchibo severlerle buluştu. Tchibo’nun yenilenen Youtube kanalında kahve keyfi için tariflerden modaya, ev dekorasyonundan spora her konuda hazırlanan eğlenceli ve bol sürprizli içeriklere tek tıkla erişmek mümkün.

Birbirinden işlevsel ve şık ürünleriyle tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Tchibo, dijital dünyayla bütünleşiyor ve tüketicilerine Youtube kanalı üzerinden renkli dünyasının kapılarını aralamaya devam ediyor. Engin – Beyza Hepileri çiftinin yer aldığı interaktif kurgusuyla dikkat çeken videoyla yenilenen kanalını takipçileriyle buluşturan Tchibo, her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Youtube aracılığıyla dijital dünyadaki alanını genişletiyor. Modadan sağlıklı yaşam ipuçlarına, ev dekorasyonundan keyifli kahve sohbetlerine ve spor yaparken ihtiyaç duyulacak ekipmanlara kadar hayatı kolaylaştıracak her şey Tchibo’nun yenilenen Youtube kanalında takipçilerini bekliyor.

Tchibo_Youtube

Hayatı kolaylaştıracak, eğlenceli ve bol sürprizli içeriklerin paylaşılacağı Tchibo Youtube kanalı, www.youtube.com/tchiboturkiye adresinde tüm Tchibo severleri bekliyor.

Total
0
Shares

Bir cevap yazın