10 Mayıs’ta gerçekleşen parçalı güneş tutulmasının seni nasıl etkilediğini merak ediyorsan, haftalık burç yorumlarımızı kaçırma. 

Koç Burcu: 21 Mart-21 Nisan

1

10 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşen güneş tutulması, önümüzdeki dönemde Koç’ların gündemine maddi konularla ilgili meseleleri getirecek. Koç’lar bu tutulmanın etkisiyle maddi kaynaklarını ve para kazanma yeteneklerini yeniden yapılandırma yoluna gidebilirler.

Bu hafta Venüs gezegeni, Koçlara başta kardeşleri olmak üzere yakın akrabaları, kısa mesafelere yapılacak yolculuklar ve iletişimle ilgili konularda şans getiriyor. Hafta ortasında Merkür’ün de İkizler burcuna ilerlemesiyle birlikte Koç burçları zihinsel aktivitelerinin arttığını, yeni fikirlerle donandıklarını fark edebilirler. Merkür gezegeni, Koç’ların bilgiyi alışında da kolaylık sağlayacağından eğitim-öğretim, yazma gibi konularda Koç’lar bu hafta parlak günler yaşayabilir. Ancak Cumartesi günü Merkür ve Neptün arasında gerçekleşecek olan zorlayıcı açı, Koç’larda kafa karışıklığına ve iletişimlerinde kopukluklara sebep olabilir.

Bir cevap yazın