Saçlarınızı kestirdiğiniz kısa modelden pişmanlık mı duyuyorsunuz? Yoksa Instagram'ın size hatırlattığı iki yıl öncesine ait o fotoğraftaki uzun saçlarınıza bir anda özlem mi duymaya başladınız? Neyse ki saç uzatma etkili yağlar sayesinde kısa sürede uzun saçlara ulaşmanız mümkün!

Bir an önce uzun saçlara kavuşmak istiyorsanız uzmanlara göre sağlıklı saç uzatma yöntemlerine kulak verin.

İşte zengin formülleriyle saç uzatan yağlar:

KIEHL'S Magic Elixir

Biberiye, avokado ve aspir yağını bir arada bulunduran ürün, E vitamini ve Omega-6 yağ asitleri ile zenginleştirilmiş bir formüle sahip. Bu da saçları uzatırken kuruma, kırılma ve zayıflamaları ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Pratik şişesiyle ürünü doğrudan saç derinize uygulayabilirsiniz.

SAÇ UZATAN YAĞLAR

Dax Supergro Saç Bakım ve Uzatma Yağı

Zengin içeriğindeki botanik yağlar ile ürün yavaş uzayan saçlara çözüm sunuyor. Sadece saç diplerine uygulanan ürünü az miktarda alıp maksimum bir saat bekletmeniz ve ardından durulamanız yeterli.

SAÇ UZATMA ETKİLİ YAĞLAR

Moroccanoil Treatment

E vitamini açısından zengin saç ürünü, argan yağı ve keten tohumu özüyle saçlarınızı hızlı bir şekilde uzatmayı vadeder. Ürünü saçlarınızı kurutmadan önce uygulamanız yeterli. Böylece saçlarınızın ısıdan da korunduğunu fark edeceksiniz.

SAÇ UZATMAYA YARDIMCI ÜRÜNLER

Restorex Sağlıklı Uzama Etkili Onarıcı Bakım 

Restorex bakım yağı, argan yağı etkisiyle saçları kökten uca onarırken hızlı ve sağlıklı uzama sağlar.

HIZLI SAÇ UZATAN ÜRÜNLER

Saçların uzamasına yardımcı olan besinleri de bilmenizde fayda var.

Misbahçe Canlandırıcı Saç Bakım Yağı

İçeriğinde A ve E vitaminleri bulunduran ürün, argan yağı, zeytinyağı ve hindistan cevizi yağı ile saçları canlandırır. Biberiye yağı ise saçları güçlü bir şekilde uzatır.

HIZLI SAÇ UZATAN YAĞLAR

Hair Rituel by Sisley Precious Hair Care Oil

Çarkıfelek meyvesi, karite yağı, pamuk yağı ve moringa yağıyla hazırlanan Sisley'in besleyici formülü, uygulama için az miktarda ürünle dahi etkili sonuç alabileceğiniz bir saç bakım yağı olanağı sunuyor.

SAÇI UZATAN VE GÜÇLENDİREN ÜRÜNLER

Kerastase Initialiste Scalp & Hair Serum

Kerastase serum, içeriğindeki aminoasitler ile kısa sürede saçlardaki hasarı giderirken, gözle görülür şekilde uzamaya yardımcı olur.

SAÇ UZATAN SERUM

Mielle Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil

İçeriğindeki biotin ve yağlar ile Mielle Organics, saç derinize bakım yaparken hızlı ve sağlıklı saç uzamasına katkıda bulunur. Saç uçlarınızdaki kırıklarla mücadelede de etkili bir ürün.

SAÇ UÇLARINDAKİ KIRIKLAR İÇİN ETKİLİ ÜRÜN

OUAI Hair Oil

Ouai saç yağı, saçlarınızı derinlemesine besler.  Saç tellerinize ipeksi bir yumuşaklık verir, kırık saç uçlarını onarır, saçlara parlaklık verir. Ayrıca saç rengini korurken ısıdan kaynaklı hasarları da önler. Saçları uzatması da cabası!

SAÇ KORUYUCU YAĞ

evolis Professional Promote Activator

İçeriğindeki doğal aktif maddelerle bu ürün, düzenli kullanımda saçlarınızı en az %20 oranında uzatmayı vadediyor. Ürün ayrıca saçlarınızı güçlendirip onarıyor.

SAÇI BESLEYEN YAĞLAR

Briogeo B. Well Organic + Cold-Pressed 100% Castor Oil

Soğuk pres Hint yağı, saçlarınızı doğal bir şekilde beslerken, saç derinize sağladığı maksimum nem ile saçlarınızın hızlı uzamasına yardımcı olur.

HİNT YAĞI İLE HIZLI UZAYAN SAÇLAR