Şubat ayına ait astroloji yorumlarınız için;

koç

Koç

Bu ay sizin için tam manası ile karma veya ilahi adalet ayı olacak. Yani, eğer önceki yıllardan gelen  birine veya birilerine yaptığınız haksızlıklar ve kötülükler varsa, bunların nasıl da size koca bir dalga gibi gelip, vurduğunu yaşayabilirsiniz. Öte yandan, eğer karşılık beklemeden yaptığınız bir iyilik, yardım ve güzellik var ise onun da hiç ummadığınız bir anda size tatlı bir şekilde geri döneceğini görmeniz mümkün.

Ayın 8’ inde oluşacak yeni ay, size güç getirecek. Özellikle yaratıcılık isteyen konularda; diyelim, reklam, medya, moda dünyasında çalışıyorsunuz, işte aylar sürecek harika bir döneme giriyorsunuz. Hem daha cesursunuz, hem de yeni fikirler, teklifler kapınızda. O gün sizin burcunuzda bir patlama var, yani popülerliğiniz zirvede. Bu ayın ortasına gelen günlerde, sosyal çevreniz sizi takdirle konuşuyor olacak!

Şubat ayının sonunda, ayın 22’sinde yaşanacak dolunay sizin günlük rutiniz, devam eden işleriniz ve sağlığınızı etkileyecek. Eğer son zamanlarda zamanımı harcıyorum diye bir kaygınız varsa, bu dolunay ile gerçeklerle yüzleşme ve angaryalardan kurtulma zamanıdır. Balık sağlığına pek dikkat etmez ama bu ay ani bir mide ağrısı artık abur cuburdan vazgeçme zamanı geldiğini size gösterebilir. Kendinize iyi bakmadığınız için sivilcelerle boğuşabilirsiniz. Bu ayın ilk on gününde özellikle Balık kadınları, sağlıklı beslenmeye ve uykularına dikkat etsinler.

Bu ay bazı günlerde kendinizi çok dinamik, hatta maymun iştahlı denebilecek şekilde bir çok şey yapmak isterken bulabilir bazen de tam tersi yataktan dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz. Size pek uymaz ama biraz iyi niyet  ve disiplinle bu sorunu aşabilirsiniz.

Koç gibi adı duygusal konularda maymun iştahlıya çıkmış bir burç için, bu ay aşk konusunda hayal kırıklığı yaşama ve o kişi ile ilgili yüksek beklentilere girme gibi bir durum olabilir. Hatta, sevgilinizin sizden gizli bir şeyler çevirdiğine şahit olabilirsiniz.

Merkür retrosu Ocak ayında diğer burçların aksine sizi daha çok yalnızlıktan vurdu. Gölgeli günler de devam edeceği için,  ayın 15’ine kadar kendinizi kalabalıklar içinde bile anlaşılmaz hatta kibirli ve ukala bulursanız hiç şaşmayın. Venüs’ün getirdiği güçle bunu yaratıcılığa çevirmeyi deneyin. Belki, yeniden günce yazmaya başlarsınız, belki psikolojik kitaplar okursunuz. Nasıl olsa, yakında eski neşeniz geri gelecek.

 

Bir Koç kadını ve erkeği, eşofman  ile bile karşı cinsi etkileyebilir.  Yeter ki, o gücü içinde hissetsin. Fakat, bu ay sonu 28-29 Şubat Ay-Mars zıtlaşması yoğunluğu yüzünden ileride başınıza dert açabilecek maceralara, seks bazında ilişkilere düşme tehlikesi de var. Karar tabii ki yine sizin, benden uyarması. Kadın rakiplerden size kontra atak gelebilir veya size yakın bir kadın arkadaş, anne, eş vs. Size bir konuda baskı uygulamak isteyebilir.

Total
11
Shares

Bir cevap yazın