Akaretler; 23-24 Kasım tarihlerinde iyi yaşam tutkunları ve meraklılarını ikinci defa BloomFest etkinliği ile buluşturuyor. Etkinlik; hızla büyümekte olan dijital wellness platformu Livetobloom.com’un kurucusu Ceren Ceylan Ertaç ve Institute for Integrative Nutrition’dan “Bütünsel Sağlık Koçluğu” sertifikalı Marka İletişim Danışmanı Pınar Özdemir Hotiç işbirliğiyle organize ediliyor.

“Daha iyi bir yaşam” hedefleyenler için wellness konseptinin tüm detaylarıyla işleneceği kapsamlı bir etkinlik olan BloomFest, iki gün boyunca katılımcılara uzman isimler aracılığıyla bilgi vermeyi planlıyor. Vestel sponsorluğunda ve deneyim sponsorlarıyla gerçekleşecek BloomFest; dopdolu bir program ile katılımcılara özel deneyimler sunacak.

Yaşamında farkındalığı ve mutluluğu esas alan bireyler/markalar için keyifli ve farklı deneyimler oluşturmayı hedefleyen BloomFest; karşılıklı öğrenmek, yenilenmek ve sonsuz bir gelişim çemberi oluşturmak için samimi ve benzersiz bir ortam yaratıyor!

İki gün boyunca devam edecek bu özel etkinlikte meditasyon, nefes teknikleri, sağlıklı beslenme, kişisel gelişim, güzellik, yoga, mindfulness, sound healing, reiki, aromaterapi ve astroloji gibi alanlarda pek çok seans ve deneyim alanları olacak. Festivale ayrıca, bütünsel sağlık konularında birçok uzman panelist, marka ve Influencer katılacak.

BloomFest ilk defa 23-24 Mayıs tarihlerinde Akaretler Sıraevler No:37-39 ve W Studios’ta gerçekleştirildi. Yaklaşık 600 kişinin katılım sağladığı etkinlikte, iki gün boyunca wellness konularını kapsayan toplam 41 seans yapıldı. Aralarında Vestel, Migros, Tadım, Bobbi Brown, LYN Skincare, Bee’O, Yom Organik, Kütahya Porselen, Loft Mutfak, Fit21 by Ece Vahapoğlu, Gurvita gibi markaların bulunduğu toplam 24 adet marka sponsor ve katılımcı olarak yer aldı. 

Paneller, workshoplar, deneyim alanları ve satış alanlarının olduğu BloomFest’in biletleri Biletino’dan satılıyor.

Total
0
Shares