Conrad-Istanbul-SummitBar-09

Yılbaşı programıyla Conrad İstanbul Bosphorus’ta konaklayın, Sabah Boğaza karşı yeni bir yıla uyanın

Conrad İstanbul Bosphorus’da şehrin merkezinde ve boğaza karşı düzenlenen yılbaşı partisinde yeni bir yıla girmenin heyecanına siz de ortak olun. Yılbaşı gecesini eşsiz bir konaklama ile tamamlamak isteyen misafirlerimizi ise Summit Bar&Terrace’da  iki kişilik yılbaşı yemeği ve partisi dahil 2017 TL + KDV’ye harika bir yılbaşı seçeneği bekliyor.

Conrad-Istanbul-SummitBar-14

İSTANBUL, 15 Kasım 2016 – Conrad İstanbul Bosphorus’da, İstanbul’un ve boğazın ışıltısını en iyi yansıtan mekanı Summit Bar&Terrace’da yeni yıl coşkusunu yaşayın.  Zengin içerikli menüden oluşan yılbaşı yemeği ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek DJ performansı eşliğindeki yılbaşı parti paketi, limitsiz yerli içecekler dahil kişi başı 550 TL. Yılbaşı yemeğinin ardından boğaz manzaralı Summit Bar & Terrace’da yapılacak partiye 23.30’dan sonra katılmak isteyenler için ise bu eşsiz eğlence fırsatı limitsiz içecekler ve kanepeler dahil kişi başı 295 TL.

Conrad İstanbul Bosphorus3

Ayrıca Conrad İstanbul Bosphorus, yılbaşını özel bir etkinlikle kutlamak isteyenler için de birbirinden özel alternatifler sunuyor. Unutulmaz bir yılbaşı gecesinin ardından yeni yılın ilk gününü mükemmel bir açık büfe brunchla kutlamak isteyenler ise Manzara Restaurant’ın eşsiz manzarası eşliğinde nefis bir açık büfe kahvaltıda buluşuyor. Saat 13’e kadar sürecek yeni yılın ilk kahvaltısı çay, kahve ve meşrubatlar dahil kişi başı 145 TL.

Yılbaşı gecesini unutulmaz bir konaklama deneyimiyle tamamlamak isteyen misafirler için, Summit Bar&Terrace’da iki kişilik Gurme Yılbaşı Menüsü Akşam Yemeği, Yılbaşı partisi ve Boğaz manzaralı Bosphorus Suite’te konaklama ve yeni yılın ilk kahvaltısı 2017 TL+ KDV. Yılbaşı gecesinde Conrad’ın meşhur Kral Dairesi’nde konaklamak isteyen misafirler için ise Summit Bar&Terrace’da  iki kişilik Gurme Yılbaşı Menüsü Akşam Yemeği ve yılbaşı partisi ve yeni yılın ilk kahvaltısı 22.017 TL + KDV.

Conrad-Istanbul-SummitBar-12

Noel ve Şükran Günü kutlamaları Conrad İstanbul Bosphorus’ta

Noel dekoru ile süslenmiş Manzara Restaurant’ta 24 Aralık akşamı şef Alexis Atlamazoğlu’nun hazırladığı geleneksel Noel menüsü, DJ performansı eşliğinde limitsiz yerli içecekler dahil kişi başı 185 TL. Dilerseniz 24 Kasım tarihinde “Şükran Günü” yemeğinde aileniz ve arkadaşlarınızla Manzara Restaurant’ın mükemmel atmosferinde buluşabilirsiniz. “Şükran Günü”nde geleneksel açık büfe akşam yemeği 19:00-23:00 saatleri arasında kişi başı 170 TL.

Conrad Istanbul Bosphorus, doğrudan www.conradhotels.com adresinden rezervasyon yapan üyelerine çok özel fırsatlar sunan Hilton HHonors® programına dahildir. Bu program içeriğinde Conrad Concierge uygulamasıyla ücretsiz Wi-Fi ve kişiselleştirilmiş konaklama deneyimi HHonors® üyelerini bekliyor. Conrad Istanbul Bosphorus ile ilgili daha fazla bilgi almak için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Conrad Istanbul Bosphorus’un bu özel yılbaşı gecesine rezervasyon için tel:  0212 310 2525

 

 

Total
0
Shares

Bir cevap yazın